[Billede af firmalogo]  

Startside Feedback Søg Login

Personale
Vi er altid i bevægelse....

 

Startside
VOTACO
Artikler
Produkter
Landkort og foto
Personale
Foredrag
Info
Musik til festen

 

 

Personale

 

Rune Christiansen

Webmaster, PC-konfigurationer, software og udvikler

rune@ege-data.dk

Ditte Cramer

Reklame- og marketingansvarlig

ditte_cramer@hotmail.com

Sabina Christiansen

IT-supporter og spilproblemknuser

godeepsheep@hotmail.com

Nanna S C Christiansen

Strateg

nanna@ege-data.dk

Kasper Nyberg

IT-tekniker og softwareudvikler

kasper.nyberg@hotmail.com

 

Mila Christiansen

Administration og bogholderi

mila@ege-data.dk

Denis Christiansen

Værksted - speciale smartphones

denis_c@icloud.com

 

Hvis du vil have yderligere oplysninger, kan du kontakte:

Ege-Data Consult ApS
Dalgasvej 5, DK-7470 Karup J, Denmark
Telefon: +45 86662474
Fax: +45 86661098
Internet: rune@ege-data.dk

Send e-mail til rune@ege-data.dk med spørgsmål eller kommentarer om dette Web-sted.
Copyright © 2017 Ege-Data Consult ApS
Senest opdateret: 23. februar 2017